Fitshape

Nieważne jaki sport uprawiasz, zawsze miej pod ręką FITSHAPE!

Zawsze gdy rekreacyjnie uprawiasz sport – i nieważne czy są to zajęcia fitness, piłka nożna, sporty siłowe, sporty walki, jogging czy basen lub  jazda na rowerze – warto zadbać o swój organizm. Pomóc mu podczas wysiłku i zapewnić odpowiednią regenerację. Oferta FITSHAPE przeznaczona jest dla wszystkich, dla których aktywność fizyczna jest sposobem na życie.ZAWSZE W RUCHU

Czy wiesz co jest sekretem zdrowia, zgrabnej sylwetki i dobrego samopoczucia? Zastanawiasz się co zapewni Ci równowagę, odporność na infekcje i większą energię? To wszystko kryje się w jednym słowie: ruch!
Wystarczy dosłownie 30 minut dziennie, by przekonać się, że rację miał Arystoteles mówiąc „Ruch jest życiem”. Nieważne jaką aktywność wybierzesz – czy będą to krótkie ćwiczenia w domu, spacer na świeżym powietrzu, bieganie czy jazda na rowerze – ważne, by wyrobić w sobie potrzebę codziennego ruchu, a dość szybko przekonasz się, jaki ma to pozytywny wpływ na Twoje samopoczucie. Możemy przytaczać setki argumentów za tym, że warto znaleźć w codziennym rozkładzie dnia chwilę na to aby rozruszać swe ciało. Wiemy, że same argumenty nie dla wszystkich muszą i będą przekonujące, skupmy się w takim razie na faktach. Faktem jest, że ruch wspomaga odchudzanie, ruch powoduje obniżenie poziomu cukru we krwi, ruszając się wzmacniamy kości i stawy. Ruch to hormony szczęścia – endorfiny – organizm dotlenia się i relaksuje, a Ty masz więcej energii życiowej. Ruch podnosi ogólną sprawność organizmu, wzmacnia mięśnie, wpływa i poprawia sylwetkę, a dzięki temu podnosi naszą samoocenę. Po prostu zacznij już dzisiaj, ruszaj do ćwiczeń, zadbaj o swoje ciało i samopoczucie.
Na każdym etapie Twojej aktywności wspiera Cię Fitshape. Nasze odżywki i suplementy diety są przeznaczone dla wszystkich, którzy stawiają na ruch jako formę spędzania czasu. Fitshape wspomaga wszystkich, którzy nieustannie są w ruchu. Z Fitshape prawdziwe staje się stwierdzenie, że sport to zdrowie. Unikalne składy naszych odżywek i suplementów powodują, że Twój organizm będzie doskonale przygotowany na wybraną przez Ciebie aktywność ruchową i szybko wróci do optymalnej formy.SIŁOWNIA I FITNESS

W porównaniu z krajami Europy w Polsce tylko ok. 14% Polaków przynajmniej raz w tygodniu bierze udział w zorganizowanych zajęciach sportowych. Można powiedzieć, że to aż 14% , ale biorąc pod uwagę ogólną kondycję społeczeństwa to niestety tylko 14%.
I to tylko badania, statystyka, można zakładać, że rzeczywista liczba osób korzystających z siłowni czy klubów fitness jest dużo mniejsza. Często tłumaczymy się brakiem czasu, wysokimi kosztami członkostwa (choć średnio ceny wynoszą już 100-150 zł za miesiąc) czy po prostu brakiem sił na dodatkowe ćwiczenia po całym dniu pracy. Paradoksalnie jednak właśnie regularne ćwiczenia na siłowni czy w klubie zapewnią nam dodatkową energię i siły witalne. Często wystarczy pokonać tylko jedną przeszkodę – lenistwo, a szybko można się przekonać jak zbawienny wpływa na nasz organizm mają ćwiczenia w tych miejscach. Tydzień ma 168 godzin, wystarczy wygospodarować z tej puli tylko 3 godziny na ćwiczenia, za które podziękuje Ci Twój organizm. Chcesz zrzucić parę kilogramów, poprawić sylwetkę, popracować nad kondycją – nieważne jaki masz powód, warto wybrać się do siłowni. Zacznij od mało obciążających ćwiczeń, lekkiej rozgrzewki, wybierz trening siłowy lub cardio, wytrzymaj 2-3 tygodnie i będziesz się zastanawiał dlaczego tak późno pomyślałeś o siłowni. Zmień swoją dietę, dobierz odpowiednie odżywki i suplementy Fitshape, a efekty naprawdę pojawią się szybko.
Pamiętaj! Ćwiczenia, dieta i Fitshape to Twój plan na najbliższe miesiące. Nie obawiaj się zmęczenia, trudów regeneracji organizmu, podejdź do tego kompleksowo wybierając odpowiednie suplementy Fitshape, a sam będziesz zaskoczony na co Cię stać, na co stać Twój organizm!AKTYWNOŚĆ SPORTOWA

Chyba najbardziej popularne życzenia jakie otrzymujemy dotyczą zdrowia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, i nie będzie to przesadą, że zdrowie to podstawa naszego zadowolenia z życia. To nie tylko brak choroby, ale przede wszystkim to jak się czujemy.
Z drugiej strony, jeżeli blisko 90% Polaków prowadzi siedzący tryb życia, a jedyną aktywnością jest bieg do odjeżdżającego tramwaju czy autobusu to chyba wcale nie dziwi, że zdrowie – jako stan ogólnego samopoczucia – pozostaje w sferze życzeń. Czy tak być musi? Odpowiedź jest oczywista – nie. Oczywiście dla jednego dbanie o zdrowie będzie polegało na częstych wizytach u lekarza, ktoś rygorystycznie będzie przestrzegał diety, ktoś inny wybierze aktywność sportową. Sukces jednak to umiejętne połączenie wszystkich aspektów i znalezienie złotego środka. Same kontrole lekarskie nie wystarczą jeśli całe dnie spędzamy przed telewizorem, dieta może okazać się niewystarczająca jeżeli nie dołączymy do niej aktywności sportowej, a sama aktywność sportowa nie przyniesie efektów jeżeli nie zbilansujemy naszej diety. Nie ma przesady w stwierdzeniu, że to styl życia wpływa na nasze zdrowie. Dlatego dbajmy o nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Dieta, relaks, używanie suplementów i radzenie sobie ze stresem to elementy składowe naszego sukcesu. Możemy go osiągnąć stawiając na aktywność sportową. Szybko ustąpi zmęczenie, problemy ze snem i ze zdwojoną energią stawimy czoła codzienności. Kształtujmy świadomie nasz styl życia, zdrowy styl życia. Tą świadomością jest także wiedza o roli odżywek i suplementów diety podczas aktywności sportowej.
Stawiaj na sprawdzone i bezpieczne marki. Taką jest Fitshape posiadający odpowiednie certyfikaty i wybierany jest przez wszystkich dla których zdrowie i dobre samopoczucie są najwyższą wartością. Zacznij ćwiczyć, nie zostawiaj zdrowia w sferze życzeń, zadbaj o nie.CELE I WYZWANIA

Każdy z nas stawia sobie w życiu określone cele. Zawodowe, prywatne, sportowe. Osiąganie ich to często pokonywanie własnych słabości i funkcjonowanie na maksimum możliwości. Wymagają one od nas żelaznej dyscypliny i przestrzegania przyjętych zasad.
Sukces jednak jest wymierną nagrodą. Nieważne czy chcesz zrzucić parę kilogramów, poprawić swoje wyniki sportowe czy po prostu zadbać o dobre samopoczucie, ważne by konsekwentnie realizować swój plan. W jego realizacji może wspierać Cię Fitshape. Wiemy jak Ci pomóc, wiemy jak wspomagać organizm, by przekraczać kolejne granice i pokonywać własne słabości. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie. Prze ten czas tysiące sportowców zawodowych jak i amatorów korzystają z naszych odżywek i suplementów diety, które stanowią naturalny wybór dla każdego kto realizuje określony plan czy to treningowy czy po prostu pragnie poprawić swoje wyniki lub zadbać o swój organizm.
W ofercie Fitshape znajduje się pełna paleta produktów , która jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich dla których cele i wyzwania są codziennością. Wybierz produkt dla siebie, przekonaj się o skuteczności Fitshape. Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów marki Fitshape.

SPRZEDAŻ INTERNETOWA

SKLEP_ALLEGRO

SPRZEDAŻ DETALICZNA

Centrum Sztuk i Sportów Walki Sp. z o.o.
ul. Jana III Sobieskiego 74/78
02-930 Warszawa
pawilon handlowy u zbiegu ulic Sobieskiego i Limanowskiego,
niski parter, wejście pod apteką
22 222 99 00
603 25 01 26
22 858 18 60 (tel/faks)
biuro@csisw.pl
facebook.com/FitshapePolska

www.fitshape.pl